Metis Biyoteknoloji

Metis Biyoteknoloji

Macun Mah.batı Bulvarı Atb İş Merkezi No:285 Yenimahalle, Ankara
Mesaj Gönder
Metis Biyoteknoloji
Belma Erdoğdu
Macun Mah.batı Bulvarı Atb İş Merkezi No:285
Yenimahalle , Ankara
İş Alanları

Tıbbi Cihazlar

Metis Biyoteknoloji,ankara,tıbbı Ürünler,

Metis Biyoteknoloji Hakkında

Metis Biyoteknoloji, yaşam kalitesini arttıran ve insan hayatını kolaylaştıran özgün ürünler geliştirip üreten teknoloji şirketidir. Sağlık ve mühendislik bilgi ve becerilerini kullanarak geliştirilen çözüm ürünleri ve cihazların hemen her sektör ve endüstride kullanım alanı ve uygulaması mevcuttur.

 

Metis Biyoteknoloji Türkiye’nin ilk biyogirişim firmalarından biri olarak tıp ve makine mühendisliği bilgi ve becerilerini günlük hayatta kullanılabilecek ürünlere çevirme isteği ile 1998 yılında doğmuştur. Dinamikliğini ve kalıcılığını koruyarak gelişmeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

 

Farklı teknolojileri biyoteknoloji çatısı altında toplayarak yenilikçi ürünler tasarlayan tasarım ekipleri, prototip imalatından seri üretim ve saha testlerine kadar uygulayan üretim ve ürün geliştirme kadrosu ve uzman operasyon ekipleri Metis Biyoteknoloji’nin temel özkaynaklarıdır. Profesyonelce yürütülen Ar- Ge yönetimi yanında satış ve servis hizmetleri müşteri memnuniyetini koruyarak geliştiren destek uzmanlarla teknolojik faaliyetler en üst müşteri memnuniyetinde yütürülmektedir.

 

Yenilikçi, kaliteli, güvenilir ve güvenli olmak değerlerini koruyarak olgunlaşan Metis Biyoteknoloji kirlilik ve karmaşıklığı artarak devam eden dünyamızda sağlıklı yaşanabilir ve konforlu ortam sağlayan çözüm odaklı ürün geliştirmelerini sürdürülebilir kılmayı başarmaktadır.

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. rehberturkiye.net | 2019

Iyzico