Anasayfaya Dön

Bodrum Kurt Nakliyat / İstanbul

Cevizli Mah.Bilecik Sk.No: 7/3 Kartal/İstanbul
Tel: 216 305 11 94 Fax:537 952 82 02 Cep:542 326 98 41
Üye
Bodrum Kurt Nakliyat / İstanbul
Yetkili Adı
: Hasan Kurt
Adres
: Cevizli Mah.Bilecik Sk.No: 7/3
Şehir/İlçe
:

İstanbul / Kartal

Telefon
: 216 305 11 94
Cep Tel
: 542 326 98 41
Faks
: 537 952 82 02
Sektörler
: Nakliyat Firmaları , Lojistik Firmaları , Ev İş Taşımacılığı
Email
: info@bodrumdanakliyat.com
Web
: www.bodrumdanakliyat.com
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(1 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 633 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Bodrum Kurt Nakliyat İstanbul'da Firma Lideri

 

Firmaları içerisinde Kurt nakliyat Nakliyat Şirketlerinin en kapsamlı ve titiz çalışna firması olmaya devam ediyor... Bodrum nakliyat, Eve Nakliyat başından konuşulduğu şekilde sabit fiyat garantisi, sigortalı çalışma şekli ve teknik personelle takviye edilmiş iyi bir temel yapımızdır.


Sizlerinde bizimle ev taşımanın keyfini yaşamaya davet ediyoruz.
Bodrum nakliyat Uzun Yılların Vermiş olduğu tecrübe ile  temelleri atılan şirketimiz, sadece Hakliyat değil Aynı zamanda Vidanjör Hizmeleride sunmaktadır.. Taşımacılık ve hizmet sektöründe karşılaşılan ve siz müşterilerimizin en büyük sıkıntılarından olan eşya hasarları Kurt Nakliyat tarafından taşınma başlamadan önce sigortalanmaktadır.
Bu sayede eşyalarınız güvenilir bir şekilde evinize monte edilmiş ve taşınmış olur. Şirketimizin prensibi en iyiyi, en güvenilir taşımayı kaliteli ve başarılı bir şekilde yerine getirmektir.

 

Bodrum evden eve demek kurt nakliyat demek ve müşteri memnuniyeti, müşteri dostluğu her zaman en ön sırayı almıştır. 
Uzun Yılların bize vermiş olduğu tecrübe ve deneyim sayesinde geniş bir potansiyel müşteri ağı kurmuş bulunmaktayız. Biliriz ki müşterilerimiz memnuniyetlerini dostlarına, istek ve şikayetlerini ise bize bildirirler. Bizde müşterilerimizin bu istekleri doğrultusunda gerekli ihtiyaçları her zaman en üst düzeyde karşılamaktayız. Kaliteli ve başarılı bir taşımacılık her zaman karşılıklı güvenden doğar. Biz de şirket olarak yıllardır bu amaç doğrultusunda en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.
Kurt Nakliyat olarak geleceğe güvenle taşınmak için her zaman telefon ve E-Mail yoluyla 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz.

bodrum nakliyat | Bodrum Nakliye

Facebook Yorumları
firma reklam