Anasayfaya Dön

Atasun Evden Eve Nakliyat

İnkılap Mah. Mehmet Akif Cad. No: 23 K:3 D:5 Şirinyer Buca/İZMİR Buca/İzmir
Tel: 232 452 82 88 Fax:232 452 82 88 Cep:532 765 25 21
Üye
ATASUN EVDEN EVE NAKLİYAT
İlan Adı
:

ATASUN EVDEN EVE NAKLİYAT

Özel mesaj
İlan Tipi
: Diğer İlanlar
Açıklama:

ŞehirlerArası Nakliyat

Sizlere kolaylık sağlayan Atasun Nakliyat tüm illerimize başarılı, güvenilir nakliyat hizmeti vermektedir. Kurumsal firmamız ile istediğiniz tüm şehirlere ev taşıma işlemini kolaylıkla gerçekleştirir. Değerli müşterilerimizin sorun yaşamadan yeni evlerine etkili ev taşıma hizmetini gerçekleştirmeyiz.

Artık; tayin(atama), evlilik, eğitim- öğretim görme gibi durumlardan dolayı başka şehirlere taşınmanız gerekebilir. Bu durumu hiç sıkıntı çekmeden bizler sizlere yeni evlerinize kolaylıkla taşınmanıza yardımcı olmaya hazırız. Sizlerin ihtiyaç ve imkan doğrultusunda ne istediğinizi bildiğimizden dolayı verimli hizmet sunmaktayız.

Kurumsal bir firma olarak, yüksek kaliteli ekipmanlarımız ile istediğiniz noktaya kolaylıkla ulaşıp hiçbir zaman kaybı yaşamadan yeni yerlerinize anında taşıma işlemini yapmaktayız. Doğru karar alıp, kurumsal nakliyat firması ile anlaşıp işinizi bu alanda uzman olan kişilere bırakın. Firmamız şehirlerarası nakliyatını her bir noktaya ulaştırmaktadır. Sizlerin ihtiyaç duyduğu doğru hizmet ile Atasun Nakliyatı gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz.

 

Bu ilan 178 kez ziyaret edildi.

Diğer İlanlarımız
İlan Başlığı İlan Tipi Tarih
Facebook Yorumları
firma reklam