Anasayfaya Dön

ZEYKA MATBAA

Rasimpaşa Mah. Meltem Sok. No: 4/A Kadıköy/İstanbul
Tel: 216 418 43 11 Fax: Cep:532 766 06 32
Üye
ZEYKA MATBAA
1510256626_zeyka_matbaa.jpg

Yetkili Adı
: Kanber AKDENİZ
Adres
: Rasimpaşa Mah. Meltem Sok. No: 4/A
Şehir/İlçe
:

İstanbul / Kadıköy

Telefon
: 216 418 43 11
Cep Tel
: 532 766 06 32
Faks
:
Sektörler
: Matbaa Sektörü
Email
: info@zeykamatbaa.com
Web
: http://www.zeykamatbaa.com/
Facebook
: http://www.facebook.com/people/Zeyka-Matbaa/100008459826199
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(1 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 230 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Zeyka Ajans Matbaacılık sektöründe 20 yıldan fazla deneyimiyle;tüm baskılı ürünlerde pratik, kaliteli,hızlı, bütçenize uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten mutluluk duyar. Firmamıza ulaştığınızda güler yüzlü konusunda uzmanlaşmış personelimiz istemiş olduğunuz ürünün özelliklerine göre; grafiktasarım, kromolin, flim, ofset, tipo, serigraf, gofre, yaldız, laser, dijital baskı, laminasyon, dikiş, cilt, bıçak, kesim, kırım,yapıştırma seçeneklerinden işinize en uygun olanları önererek hem zamandan hemde maliyetten tasarruf ettirir. Bize düşen sizi düşünmek size düşen kendinizi düşünmek arayın uğrayın veya uğrayalım tanışalım konuşalım ihtiyacınız olan veya olabilecek konularda size bilgi ve tecrübemizle ışık tutalım.

 

Unutmayınki dünyadaki bütün büyük firmalar büyük olarak ortaya çıkmadı,onları büyüten reklama verdikleri değerdir.

 

Zeyka Matbaa, 1994 yılından itibaren üretim ve çoğaltım konusunda hizmet vermektedir. Tesisimizdeki üst teknoloji aletler ve yaratıcı ürünlerimiz sayesinde piyasada kaliteli bir isim olan Zeyka Matbaa, baskı konusunda hayatın her yerinde hizmet vermektedir.

 

Kağıt üzerinde baskı, Dijital baskı, Promosyon ürünleri ve Davetiye konusunda oldukça geniş bir çeşit yelpazesi bulunan Zeyka Matbaa, profesyonel tasarımcılar sayesinde istediğiniz tasarımı sanal ortama ve sonrasında istenilen ürün üzerine basmaktadır. Yüksek miktarda üretimleri kısa sürede çıkartırken, kaliteli malzeme kullanımı sayesinde uzun ömür garantisi veriyoruz. Yüzlerce hazır kalıplarımızın yanı sıra aklınızdaki özel tasarımları da sizin için çıkartmaktayız. 

Facebook Yorumları
firma reklam