Anasayfaya Dön

Tuzla Moto Kurye

rauf orbay cad.no.10 içmeler/tuzla Tuzla/İstanbul
Tel: 216 314 58 58 Fax: Cep:532 733 37 07
Üye
Tuzla Moto Kurye
1463302209_tuzla_motorlu_kurye.png

Yetkili Adı
: yasin Özdemir
Adres
: rauf orbay cad.no.10 içmeler/tuzla
Şehir/İlçe
:

İstanbul / Tuzla

Telefon
: 216 314 58 58
Cep Tel
: 532 733 37 07
Faks
:
Sektörler
: Kurye Firmaları
Email
: istanbulmotokurye@hotmail.com.tr
Web
: www.tuzlamotokurye.com
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(2 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 375 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Tuzla Moto Kurye, gün geçtikçe gelişmeye devam eden teknolojik şartlara ayak uydurmakta ve gönderilerin zamanında gerekli adreslere ulaşmasını sağlamaktadır.

Yaya, araç, İstanbul hem ülkemizin hem de dünyanın en büyük şehirleri arasında yer almaktadır.

Şehir yalnızca boyut olarak değil aynı zamanda nüfus olarak da oldukça büyüktür. Bu durum iş saatleri içerisinde trafiğin sıkışmasına neden olmaktadır.

Kısa süre içerisinde gerekli adreslere ulaştırılması gereken gönderileriniz varsa trafiğin sıkışık olması sebebiyle bu konuda önemli sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Fakat moto kuryenin hızlı çalışma anlayışıyla birlikte trafik hiçbir zaman sorun olmaz ve evraklar belirtilen süre içerisinde teslim edilir.

Tuzla Moto Kurye, çalışma sürecinde müşterilerine memnuniyet garantisi vermektedir.

Normal şartlar altında teslim edilmesi gereken evraklarınızın İstanbul gibi koca bir şehirde maksimum 180 dakika içerisinde gerekli yerlere ulaştırılması size hayal gibi gelebilir.

Moto kurye, alanında uzmanlaşmış personellerden oluşan bir ekiptir.

Bu ekibe dahil olabilmek için uzman trafik deneyimine sahip olmanın yanı sıra aynı zamanda müşterinin taleplerini önemseyen ve her durumda müşteriye karşı hoşgörülü davranan bir kişi olmak gerekiyor.

Özel hayatınızda olduğu gibi aynı zamanda iş hayatınızda da size karşı sergilenen davranışları önemsiyorsanız bu durumda Tuzla Moto Kurye ekibinin profesyonel ve her zaman hoşgörüyü önemseyen hizmet anlayışıyla tanışmanız gerekiyor.

Personelimizin önceliği her zaman müşteriyi dinlemektir. Çünkü moto kurye ekibimiz bu işte başarılı olmanın sırrının müşteriyi dinlemek olduğunu bilir.

İş süreci yalnızca sizlerin belirttiği taleplere göre şekilleneceği için en ufak bir sorun çıkması bile mümkün olamaz.

Çalışma sürecinin her zaman akıcılığını koruması gerektiğini düşünüyorsanız söz konusu teslimat olduğunda Tuzla Moto Kuryenin taşıma hizmetlerinden yararlanın.

İş süreci içerisinde taşıma kavramı akla geldiğinde verdiği kaliteli hizmetlerle birlikte çığır açan moto kurye ekibimiz süreci ilgilendiren her konuda müşterilerini memnun etmeyi başarır.

Tuzla Moto Kurye ile birlikte gönderileriniz güvenle teslim edilir.

Facebook Yorumları
firma reklam