Anasayfaya Dön

Tsm Global

Cumhuriyet Mah. Yakacık D-100 Kuzey Yanyol Cad. No: 21 ( Şiroğlu Sk ) Kartal/İstanbul
Tel: 216 560 20 20 Fax:216 560 20 21 Cep:
Üye
Tsm Global
1436181820_tsm1.jpg

Yetkili Adı
:
Adres
: Cumhuriyet Mah. Yakacık D-100 Kuzey Yanyol Cad. No: 21 ( Şiroğlu Sk )
Şehir/İlçe
:

İstanbul / Kartal

Telefon
: 216 560 20 20
Cep Tel
:
Faks
: 216 560 20 21
Sektörler
: Makine Sanayi
Email
: info@tsmglobal.com.tr
Web
: www.tsmglobal.com.tr
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(1 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 1286 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

TSM Global Hakkında

 

Sumitomo İş makinelerinin özellikle Türkiye ve komşu ülke pazarlarında artan talepler karşısında yeni yapılanmasının merkez üssü Türkiye oldu. Bu çerçevede yüzde 90’ı yabancı, yüzde 10’u Türk ortaklı yapıyla kurulmuş olan TSM Global Turkey Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş., 2014 yılı üçüncü çeyreği itibari ile faaliyetlerine hızlı bir şekilde başladı. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Trabzon, Diyarbakır, Bursa başta olmak üzere yaygın ve etkin bir satış ve satış sonrası hizmetler ağı kurmayı hedefleyen TSM Global, bu hedef doğrultusunda yapılanmasını hızla tamamlamıştır. Türkiye’nin yanı sıra Irak, İran, Gürcistan, Azerbaycan, Türkmenistan, Kırgızistan ve Özbekistan pazarlarına da satış ve satış sonrası bayi dağıtım kanallarının da yönetiminden sorumlu olan TSM Global, gerekli yatırım ve geniş bayi yapılanmasını da başlattı

 

Sumitomo Hakkında

Enerjiden kimyaya, finanstan madenciliğe, ağır sanayiden iş makinalarına kadar geniş bir faaliyet sahasına ve 400 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan Sumitomo Grup bünyesinde bulunan Sumitomo İş Makineleri, Japon menşeli olup dünyanın en ileri teknolojisi ve mühendisliği ile üretim yapmaktadır. Kendi demir madenlerinde kullanmak üzere 1963 yılında kurulan Sumitomo İş Makineleri, ağır iş koşullarına göre ürettiği yüksek kaliteli iş makineleri ile kısa sürüde markalaşmış ve global bir üretici haline gelmiştir. Dünya pazarına yüksek verimli hidrolik ekskavatör ve asfalt serme makinası üreten Sumitomo, Asya, Amerika, Afrika ve Pasifik pazarında önemli pazar payına sahiptir. 

Ana değerleri arasında en önde gelen “güven” tüm faaliyetlerinde temel oluştururken, üretmiş olduğu tüm iş makinelerinde “verimlilik” ve “düşük işletme maliyeti” ile “en çevreci” makine olma başarısı gösteren Sumitomo İş Makineleri, dünyada bir çok ülkede Kullanıcılara sağladığı avantajlar ve aldığı enerji tasarruf ödülü ile en çok tercih edilen iş makinesi markalarının başında gelmektedir.

 

Misyonumuz

 

Türkiye’nin ve bölgenin en verimli, karlı, kaliteli, değer katan ve en iyi çözümler üreten iş ve inşaat makineleri şirketi olmak.

 

Vizyonumuz

İş makineleri konusunda müşterilerin ilk tercihi olan en bilinir, güvenilir ve çevreci şirketi olurken bölgesel güç oluşturmak.

 

YEDEK PARÇA

 

TSM Global Turkey Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş., İstanbul Kartal’da kurmuş olduğu merkez yedek parça üs deposu ile tüm Türkiye geneli ihtiyaç duyulan yedek parça taleplerine cevap vermektedir. Satışını yapmış olduğu tüm makine modellerinin yedek parça stoklarına tam ve eksiksiz sahip olan TSM Global, stoktan hemen teslim, hızlı yedek parça temini ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.

Facebook Yorumları
firma reklam