Anasayfaya Dön

Metis Biyoteknoloji

Macun Mah.Batı Bulvarı ATB İş Merkezi No:285 Yenimahalle/Ankara
Tel: 312 397 64 99 Fax:312 397 55 42 Cep:
Üye
Metis Biyoteknoloji
1436259212_metis_biyo_teknoloji.png

Yetkili Adı
: Belma Erdoğdu
Adres
: Macun Mah.Batı Bulvarı ATB İş Merkezi No:285
Şehir/İlçe
:

Ankara / Yenimahalle

Telefon
: 312 397 64 99
Cep Tel
:
Faks
: 312 397 55 42
Sektörler
: Tıbbi Cihazlar , Labaratuvar Malzemeleri , Labaratuvar Firmaları
Email
: info@metisbio.com
Web
: www.metisbio.com
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(1 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 941 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Metis Biyoteknoloji, yaşam kalitesini arttıran ve insan hayatını kolaylaştıran özgün ürünler geliştirip üreten teknoloji şirketidir. Sağlık ve mühendislik bilgi ve becerilerini kullanarak geliştirilen çözüm ürünleri ve cihazların hemen her sektör ve endüstride kullanım alanı ve uygulaması mevcuttur.

 

Metis Biyoteknoloji Türkiye’nin ilk biyogirişim firmalarından biri olarak tıp ve makine mühendisliği bilgi ve becerilerini günlük hayatta kullanılabilecek ürünlere çevirme isteği ile 1998 yılında doğmuştur. Dinamikliğini ve kalıcılığını koruyarak gelişmeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

 

Farklı teknolojileri biyoteknoloji çatısı altında toplayarak yenilikçi ürünler tasarlayan tasarım ekipleri, prototip imalatından seri üretim ve saha testlerine kadar uygulayan üretim ve ürün geliştirme kadrosu ve uzman operasyon ekipleri Metis Biyoteknoloji’nin temel özkaynaklarıdır. Profesyonelce yürütülen Ar- Ge yönetimi yanında satış ve servis hizmetleri müşteri memnuniyetini koruyarak geliştiren destek uzmanlarla teknolojik faaliyetler en üst müşteri memnuniyetinde yütürülmektedir.

 

Yenilikçi, kaliteli, güvenilir ve güvenli olmak değerlerini koruyarak olgunlaşan Metis Biyoteknoloji kirlilik ve karmaşıklığı artarak devam eden dünyamızda sağlıklı yaşanabilir ve konforlu ortam sağlayan çözüm odaklı ürün geliştirmelerini sürdürülebilir kılmayı başarmaktadır.

 

Facebook Yorumları
firma reklam