Anasayfaya Dön

METHOD RESEARCH COMPANY

Altunizade Mah. Haluk Türksoy Sok. No:9 Üsküdar/İstanbul
Tel: 216 558 11 00 Fax:216 558 11 05 Cep:
Üye
METHOD RESEARCH COMPANY
1436449971_Method_Research_Company.jpg

Yetkili Adı
:
Adres
: Altunizade Mah. Haluk Türksoy Sok. No:9
Şehir/İlçe
:

İstanbul / Üsküdar

Telefon
: 216 558 11 00
Cep Tel
:
Faks
: 216 558 11 05
Sektörler
: Anketör &Araştırma Firmaları
Email
: info@methodresearchcompany.com.tr
Web
: www.methodresearchcompany.com.tr
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(1 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 1611 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

1998 yılından beri sektörde yer alan Method Research Company, özellikle farklı araştırma teknikleriyle müşterilerine hizmet vermektedir. Çalışma ve yaşam biçimini kalite anlayışı ile şekillendirerek iletişimi en üst düzeyde sürdüren MÜŞTERİ ODAKLI yaklaşımı pazardaki en belirgin özelliğidir. 

“Birlikte düşünelim” sloganının gereği hem dış müşteri hem iç müşteri hem de tedarikçileri ile uzun süreli birliktelikler yakalamaktadır.

Türkiye geneli çalışmalarında öncelikle kendi bünyesindeki çalışanlarla hizmet veren Method Research Company, İstanbul Merkez Ofisi’nin yanı sıra Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Samsun, Trabzon, Antalya ve Diyarbakır’daki irtibat ofislerinde kendi anketör ve yönetici kadrosuyla projelerini gerçekleştirmektedir. Kurumsal değerlere önem veren, uzman sektörlerde çalışma prensibi, basit organizasyon yapısına sahip yönetimi ETİK ve BİLİMSEL yöntemlere bağlılığı amaç edinmektedir. 

Kaliteye önem veren anlayışı gereği belirlenen etik kodlar ve standartlar konusunda öncü olmaktadır. 2009 yılında yeniden düzenlenen “GAB 02 Belgesini alan İlk Araştırma Firması” olarak sektör kalitesinin artmasına verdiği önemi göstermiştir. 

Facebook Yorumları
firma reklam