Anasayfaya Dön

Hd Özel Güvenlik

Muratpaşa Mah.Çatalköprü Cad.İnönü İş Merkezi No:39/1 Muratpaşa/Antalya
Tel: 242 322 00 36 Fax:242 322 00 81 Cep:
Üye
Hd Özel Güvenlik
1436364469_hd_zel_guvenlik.png

Yetkili Adı
: Alican Topçu
Adres
: Muratpaşa Mah.Çatalköprü Cad.İnönü İş Merkezi No:39/1
Şehir/İlçe
:

Antalya / Muratpaşa

Telefon
: 242 322 00 36
Cep Tel
:
Faks
: 242 322 00 81
Sektörler
: Güvenlik Firmaları
Email
: info@hdguvenlik.com
Web
: www.hdguvenlik.com
Facebook
: http://tr-tr.facebook.com/people/HD-Hdguvenlik/100008268607660
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(1 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 2434 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

   Son yıllarda güvenlik kaygısı giderek global ölçeklere ulaştı ve gündelik yaşamımızın bir parçası haline geldi. Global terörizmin günümüz dünyasında her alanda hissedilen etkisi, yerel suç oranlarının artması ve doğal afetlerin yol açtığı tahribat neticesinde "GÜVENLİK" artık vazgeçilmez ve yaşamsal öneme haiz bir gereksinim haline gelmiştir. Bu gereksinimin eksiksiz karşılanması, ancak iyi organize olmuş, yetenekleri gelişmiş, altyapısı kuvvetli kurumlar ve konusunda uzman, iyi eğitim görmüş özverili çalışanları ile mümkündür.

 

   Kendi çekirdek işlerine ve faaliyetlerine odaklanmak amacıyla her geçen gün daha fazla kurum, son derece hassasiyet ve uzmanlık gerektiren bu türde zorunlu hizmetlere ilişkin dış kaynak kullanımının yararını, aldıkları nitelikli hizmet ve sağladıkları tasarruflar ile görmekte ve kavramaktadır.

 

   Bu amaçla faaliyet gösteren Ûzel Güvenlik Sektörü kuruluşlarına önemli görevler düşmektedir. Üzel Güvenlik sektörünün önündeki hedef, spesifik ve sürekli değişkenlik arz eden güvenlik tehditlerine karşı planlanmış yeni hizmetler, çözümler ve ürünler geliştirmektir.

 

   Bu kapsamda, HD GÜVENLİK, 2005 yılından itibaren, personel güvenlik ve eğitimi, elektronik güvenlik, bina yönetimi, danışmanlık hizmetleri v.b. alanlarda üstün hizmet anlayışıyla koşulsuz hizmet vermektedir.

 

  Ülkemizde yepyeni ve çağdaş bir anlayışın öncülüğünü yaparak bu sektörde tüm destek gereksinimlerini bir arada karşılayan HD GÜVENLİK, site, iş merkezi, alışveriş merkezi, otel, fabrika, mağaza, market, hastane, banka, okul, eğlence yerleri, tesisler, depo, organizasyonlar, refakat ve benzeri tüm alanlarda özel eğitimli, özel kıyafetli ve donanımlı olan hizmet personeli ile sizlere her türlü projelerinizde hizmeti sınırsız vermektedir.

  

  Globalleşen dünyaya ayak uydurmaya çalışan ülkemizde de olduğu gibi HD GÜVENLİK, sahasındaki değişime ve gelişime uygun hareket etmenin bilincinde olup, sizlere en iyi hizmeti sunmanın uğraş ve arayışı içindedir.

  

   Can ve mal güvenliğinin sağlanması, tehdit ve rizikoların önlenmesi, giriş çıkış kontrolleri, devriye hizmetleri, istihbarat, resmi güvenlik mercileri ile ilişkilerin yürütülmesi, makine parkı ve sistemlerinin güvenlik altına alınmasında siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

 

  HD GÜVENLİK, ilkeleri doğrultusunda müşteri talepleri ile şekillenen bir yapıya sahip olmakla beraber, tartışmasız ve koşulsuz olarak sahip çıktığı tek husus öncelikle "KALİTE ue GÜVENDİR".

 

"KONU GÜVENLİK İSE, GÜVENCENİZ BİZİZ"

Facebook Yorumları
firma reklam