Anasayfaya Dön

Globus Servis ve Yönetim Hizmetleri Ltd. Şti.

Merkez Mahallesi Çavuşbaşı Cad. Vezir Sokak No:11 D:5 Çekmeköy/İstanbul
Tel: 216 641 16 45 Fax:216 641 16 47 Cep:530 060 2153
Üye
Globus Servis ve Yönetim Hizmetleri Ltd. Şti.
1436446870_FullSizeRender.jpg

Yetkili Adı
: Vedat Bey
Adres
: Merkez Mahallesi Çavuşbaşı Cad. Vezir Sokak No:11 D:5
Şehir/İlçe
:

İstanbul / Çekmeköy

Telefon
: 216 641 16 45
Cep Tel
: 530 060 2153
Faks
: 216 641 16 47
Sektörler
: Temizlik Firmaları , İlaçlama Firmaları , Danışmanlık Firmaları
Email
: vedat@globusservis.com
Web
: www.globusservis.com
Facebook
: http://www.facebook.com/globusservis
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(1 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 1011 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

GLOBUS kurumların ana faaliyet alanları dışında kalan diğer destek hizmetlerini dünya standartlarında karşılayarak, ana işlerine daha çok odaklanmalarını sağlar. Hizmet verdiği şirketler, mağazalar, oteller, bankalar, fabrikalar, hastaneler ve siteler için kaliteli çalışma ve yaşam alanları yaratır.

 

GLOBUS; kaliteli hizmet anlayışı, deneyimli, eğitimli ve güler yüzlü uzman kadrosuyla iş merkezi, site, ofis, kamu kurumu, otel, plaza, banka, fabrika, alışveriş merkezi, mağaza, hastane, okul, eğlence merkezi, toplu konut gibi birçok değişik iş kolunda ve binada tesis yönetimi, site yönetimi,  temizlik, teknik bakım, bahçe düzenleme, işletim ve bordrolama  ve gayrimenkul danışmanlığı hizmetlerini bütünleştiren, ihtiyaçlara göre esnek olabilen bir hizmet anlayışıyla çözümler sunar.


Kurumunuzun ana faaliyetlerini daha sağlıklı, daha verimli, daha hızlı ve rekabetçi bir ortamda daha başarılı bir şekilde yürütebilmeniz için yönetim, temizlik, bordrolama, gayrimenkul danışmanlık ve diğer destek hizmetlerinizle ilgili ihtiyaçlarınızın tümünü GLOBUS uzmanlığına emanet edin.

İhtiyaç duyduğunuz tüm bu hizmetleri kendi kaynaklarınızı kullanmak yerine hepsini çözebilen tek bir kurumdan hizmet alarak daha hızlı ve daha ekonomik olarak çözdüğünüz gibi, yüksek standartta çalışma veya daha kaliteli yaşama olanağına da sahip olursunuz. Risklerinizi daha iyi yönetebildiğiniz gibi, kurum performansınızı artırabilir ve maliyet avantajı sağlayabilirsiniz.

Facebook Yorumları
firma reklam