Anasayfaya Dön

Atomweb Reklamcılık Ve Pazarlama Ltd. Şti

Aksaray Merkez/Aksaray
Tel: 382 351 47 00 Fax: Cep:532 414 50 33
Üye
Atomweb Reklamcılık Ve Pazarlama Ltd. Şti
1435915514_tuvturk_arac_muayene_ranevu.jpg

Yetkili Adı
: Taner LAL
Adres
: Aksaray
Şehir/İlçe
:

Aksaray / Merkez

Telefon
: 382 351 47 00
Cep Tel
: 532 414 50 33
Faks
:
Sektörler
: Çağrı Merkezleri
Email
:
Web
: www.aracmuayenerandevu.com
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(1 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 891 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Atomweb Reklamcılık Ve Pazarlama Ltd. Şti.

Araç muayene, araç muayene randevu konularında araç sahiplerine başvuruları üzerine araç muayene randevu
Tüvtürk ten bağımsız özel olarak randevu ve danışmanlık hizmeti veren özel bir şirkettir. Şirketimiz 2009 yılında kurulmuş olup konusunda yetiştirilmiş uzman ekibiyle çağrı merkezi tarzında hizmet vermektedir.
Araç muayene randevu almak için size dönüş yaparak, online Tüvtürk araç muayene istanbul, araç muayene ankara, araç muayene randevusu ile Türkiye geneli randevu alma hizmeti sunmaktayız.
Tüvtürk araç muayene randevu istasyonlarında araç muayenesi yapılırken en çok nelere dikkat ediliyor, araç muayenesi için randevu almak isteyen araç sahiplerinin internet ya da telefon üzerinden randevularını alırken ruhsat bilgileriyle (araç plakası, ruhsat belge numarası, araç tipi, randevu istedikleri istasyon, randevu tarihi ve saati, muayeneye engel herhangi bir trafik cezası vergi borcu hgs kgs borcunun olup olmadığı, aracı muayeneye götürecek vatandaşın şirket, kamu, dernek ya da başkasına ait araç muayenesi yapılabilmesi için muayene öncesi gereken ek evrak ve koşulları bilerek )daha dikkatli bir şekilde randevu oluşturmaları gerektiğini aksi takdirde araç muayene istasyonunda araç muayene işlemlerini yaptıramadan döneceğini ve yeniden randevu almak zorunda kalacağını lütfen unutmayınız.

Tüvtürk araç muayene randevu sisteminde araç muayene randevusu alınırken aynı plakaya ait bir aracın yılda iki defa randevu alma üç defa değişiklik yapmak hakkına sahip olduğunu aksi takdirde randevusuz hizmet veren araç muayene istasyonuna gitmek zorunda kalarak saatlerce sıra bekleyerek zaman kaybına uğrayacağınızı hatırlatmak isteriz.

Araç muayene randevu alınan araç plakası ile başka bir araç ile randevu değişikliği yapılamamakta, randevu kaydı yapılan aracı ruhsat sahibi dışında başka bir vatandaş son bir ay içinde farklı bir aracın muayene işlemleri için istasyonlarda kaydı yok ise o plakaya ait araç muayene işlemlerini yaptırabilmektedir.

Şirket adına kayıtlı araçlarının muayene yaptırılabilmesi için çalışan ise şirket tarafından düzenlenmiş yetki yazısı, şirket imza yetkilisi ise imza sirküleri, bunların dışında başka bir şahıs muayene yaptıracak ise noter onaylı vekaletname istenmektedir. Kamu ya da dernek araçlarının muayene yaptırılabilmesi için yaka kartı veya yetkilendirme yazısı istenilmektedir. Büyükşehir merkezlerindeki yoğun istasyonlara randevu alıyorsanız, tüm muayene süreci için ortalama 1-2 saatinizi ayırın, zaman planınızı buna göre yapın. TÜVTÜRK ten aldığımız randevu saati, muayenenin başlama saati değil, araç sahibinin muayene istasyonuna gittiğinde müşteri kabul işlemlerinin yapılacağı yarım saatlik arayı belirtmektedir. Araç muayene işlemleri, kabul işlemlerine takiben, ortalama 1 saat sürmektedir. İstasyon alanına giriş, müşteri kabulü ve gişelerden ücret ödeme ile muayene süreci de göz önüne alındığında, özellikle İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir ve merkezi olan istasyonlarda ortalama 2 saatlik bir zaman ayrılmasını ve zaman planlamasının buna göre yapılmasını tavsiye ediyoruz.
Araç muayene ücretleri, gecikme ve diğer tüm ödemeler nakit olarak gerçekleştirilmekte ve kredi kartı ile ödenememektedir.

Facebook Yorumları
firma reklam