Anasayfaya Dön

Atasun Evden Eve Nakliyat

İnkılap Mah. Mehmet Akif Cad. No: 23 K:3 D:5 Şirinyer Buca/İZMİR Buca/İzmir
Tel: 232 452 82 88 Fax:232 452 82 88 Cep:532 765 25 21
Üye
Atasun Evden Eve Nakliyat
1523612496_atasun_sehirici.png

Yetkili Adı
: ibrahim ŞASİ
Adres
: İnkılap Mah. Mehmet Akif Cad. No: 23 K:3 D:5 Şirinyer Buca/İZMİR
Şehir/İlçe
:

İzmir / Buca

Telefon
: 232 452 82 88
Cep Tel
: 532 765 25 21
Faks
: 232 452 82 88
Sektörler
: Ev İş Taşımacılığı
Email
: info@atasunnakliyat.com.tr
Web
: http://www.atasunnakliyat.com.tr/
Facebook
: https://www.facebook.com/atasunevdenevenakliyat/
 
 
 
 
 
Puan: 4 /5)
(2 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 457 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Atasun Evden Eve Nakliyat

İzmir Atasun şehirler arası ev taşıma firması ile dileiğiniz yere taşınırsınız. İzmir'in en iyi evden eve nakliyat firması ile sizde taşının. Son zamanlarda çok sayıda taşınma ihtiyacını karşılayan, İzmir evden eve taşıma sektörünün en iyi taşıamacılık şirketiyiz.

En İyi Taşıma Firması

Taşıma sektörü son yıllarda oldukça çok tanınmaya başlayan bir sektör olmaktadır. Fakat tanınması yeterli olmayan bu sektörden hizmet alırken birçok açından hizmet veren bir yer olması sizler için oldukça önem teşkil edecektir. Biz firma olarak alanında kaliteli ve kurumsal nakliyat hizmeti vermenin yanı sıra bizde çok yönlü hizmet anlayışı ile sizlerin yanında olduğumuzu gösteriyoruz. 

En iyi İzmir evden eve asansörlü nakliyat bu hizmetlerimizden sadece bir tanesi olmaktadır. Taşınması gereken ev ve eşyalarını en kısa sürede taşıyor ve size zaman kaybı yaşatmıyoruz. Ayrıca taşınacak olan tüm eşyaların ambalaj ve sarılmasını bizler yapmaktayız.

Alanında en başarılı firma olmanın onurunu yaşayan firmamız size İzmir sigortalı evden eve nakliyat ile tüm eşya, araç ve gereçleriniz bizim güvencemiz altında olacaktır. Size kaliteli hizmet vermekten çekinmeyen firmamız sigortalı hizmetlerinin yanı sıra İzmir şehirler arası ev taşıma firması olanakları da sunmaktayız.

Özellikle uzun yol taşımacılık ile size kurumsal hizmet veren bir firmanın kapılarını aralamanın da onurunu yaşamaktayız. Sektörümüzde en çok üzerinde durulan şehirler arası nakliyat işi olmaktadır. Firma olarak her türlü nakliyat işinde hem asansörlü taşıma sistemlerimizi hem de eşyaların sigortalanmasını yapmaktayız. 

Atasun nakliyat ile tüm nakliyat sorunlarınızdan tek adreste kurtulacaksınız. Bizler ile iletişime girmeniz ve hizmet talep etmeniz yeteri olacaktır. Sizin hizmet talebinizin ardından size en kısa sürede en kaliteli hizmeti vereceğiz.

Facebook Yorumları
firma reklam