Anasayfaya Dön

Agroweld A.Ş Sera Teknolojileri

Çalkaya Mah.112.Sk.Çalkaya Küçük Sanayi Sitesi A6 No:6 Aksu Aksu/Antalya
Tel: 242 426 26 58 Fax:242 426 26 59 Cep:5321351703
Üye
Agroweld A.Ş Sera Teknolojileri
1436619240_ykama_kurutma_dezenfekte.jpg

Yetkili Adı
: Mehmet Yalçınkaya
Adres
: Çalkaya Mah.112.Sk.Çalkaya Küçük Sanayi Sitesi A6 No:6 Aksu
Şehir/İlçe
:

Antalya / Aksu

Telefon
: 242 426 26 58
Cep Tel
: 5321351703
Faks
: 242 426 26 59
Sektörler
: Seracılık Ürünleri Sektörü
Email
: agroweld-as@outlook.com
Web
: www.agroweld.com
Facebook
: http://agroweld a.ş.
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(1 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 1427 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Agroweld Sera Teknolojileri, Otomasyon & Tarım Makina Sanayi :

 

2012 yılında Antalya Aksu'da Agroweld Sera Teknolojileri Otomasyon & Tarım Makinaları Sanayi olarak hizmete başladık. Özellikle fide firmalarına hijyen ve dezenfeksiyon konusunda kaliteli ve teknolojik hizmet ve servis vermek amacında olan firmamız , firmalara özel imalatlar da yapmaktadır .

 

Agroweld başarıya ulaşmak için müşteri odaklı ve verimliği merkez alan bir yönetim şekline sahiptir. Bu yaklaşım sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurtdaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

 

Agroweld hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Farklı işletmelere girdi sağlamak hedefi ile çevre ve tüketici dostu ürün gamıyla, Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine yönelik satış ve pazarlama ağını oluşturmaktadır.

 

Agroweld, tarımsal üretim için kaliteli ve özel ürünler gelştirmek amaçlı Ar-ge çalışmalarıyla da nitelikli ve eğitimli çalışmaları ile; firmalar ve üreticilerine en iyi hizmeti prensip edinmiş, geleceğini bu misyon temelinde kurmakta olan bir şirkettir.

 

Agroweld'in markasının değeri sadece Türkiye sınırları içinde değil bölgesel ve küresel ölçekte yükselmeyi hedeflemektedir. Agroweld özellikle hizmet sektöründe lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

 

Agroweld , hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyetini ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonuncunda da dünya ölçeğinde saygın marka oluşturmak adına emin adımlarla yükselmektedir.

Facebook Yorumları
firma reklam